דבר היו"ר עם סיום עונת הבוגרות והבוגרים

דבר היו"ר עם סיום עונת 21-22
כמה מילים לסיכום עונת הבוגרות והבוגרים:
משפחה כחולה/צהובה!
עונת 21/22 מסתיימת לה והגיעה עת הסיכומים. אמנם במחלקות הנוער עדיין צפויים משחקים משמעותיים ( גביע ופליי-אוף) אבל בגזרת הבוגרים והבוגרות ניתן בהחלט לסכם את העונה , ובה בשעה, לבנות את הסגלים לעונה הבאה.
בראיית המועדון כולו, רשמנו השנה היסטוריה , אחת חיובית והשנייה מחמיאה קצת פחות:
קבוצת הנשים זוכה באליפות שנה שלישית ברציפות ומצרפת השנה לצלחת האליפות גם גביע. שנה מופלאה לבנות, שהתחילה בבנייה של הקבוצה וקיבלה מומנטום שתורגם לתארים עם הצטרפותן של דניאלה וקים וביסוס משחק ההגנה וההתקפה.
הוידאו המצורף מלמד על רגעי הקסם מהעונה שחלפה. אכן היסטוריה שכלל לא מובנת מאליה. שאפו לבנות , לצוות האימון והמערכת העוטפת !

קבוצת הגברים , אלופת המדינה המכהנת בשנתיים האחרונות, השכילה להעפיל לחצאי גמר הגביע וסדרת הפלייאוף אבל כשלה לצלוח את 2 משוכות חצי הגמר האלה, לראשונה מזה זמן רב.
ומכאן שלוחות ברכות לדאבליסטית החדשה הפועל אשדוד, שהצטיינו השנה. הפעילות הנעשית באשדוד ברוכה לענף הכדוריד והיריבות תמיד ספורטיבית (ומותחת).
בראייה קדימה, אנחנו עוסקים בבניית הסגלים לעונה הבאה. גלעד וג׳ו ימשיכו לעמוד על הקוים בשתי הגזרות, ומספר רב של שחקנים כבר חתום לעונות הקרובות. מאידך, בשל פרישה אפשרית של מספר שחקנים והצורך לחזק עמדות ספציפיות, נדרשות מספר השלמות בשני הסגלים ועליהן עומלים כרגע צוותי האימון וההנהלה. עיקבו אחרינו ברשתות החברתיות לעדכונים הבאים.
במחלקת הנוער נעשה מאמץ להמשיך ולשפר את תשתיות האימון ואת רמתן תוך דגש על הנחלת ערכי המועדון בכל רמות הגילאים מחד, והמשך חתירה להישגיות מאידך דבר שמתבטא במספר רב של קבוצות במחלקה שהגיעו להישגים:
קבוצת הנערות ממוקמת כרגע במקום השני בטבלה ועלתה למעמד גמר גביע המדינה.
קבוצת נערות י' הבטיחה את אליפות המדינה וגם היא העפילה לגמר גביע המדינה.
קבוצת נערים י' נאבקים בפלייאוף הנערים.
קבוצת ילדות ח' צפויה אף היא להעפיל השבוע לגמר הגביע, ופותחת ביום שישי הקרוב את משחקי הפלייאוף במטרה להבטיח אליפות נוספת.
הברכות והכבוד לכל העוסקים במלאכה שחקניות, שחקנים מאמנים ומנהלים כולם – המשיכו כך!
מוקד הפעילות הרביעי באגודה , בית הספר לכדוריד, ממשיך בשגרת הפעילות הברוכה וחווה היקפים של ימי טרום הקורונה עם מספר חניכים שהלך וגדל ככל שהעמיקה השנה. העבודה שנעשית שם על ידי מאמני בית הספר משמשת מופת לחיקוי על ידי מועדונים אחרים.
די באם נזכיר את ההישגים הבאים של חניכי בית הספר לכדוריד להסביר שלא סתם אנו אומרים שזו בית הספר לכדוריד הטוב והמוביל בארץ:
ילדות ה-ו: מקום ראשון בטורניר אליפות מכון וינגיט
ילדים ה' מקום ראשון בטורניר האליפות במכון וינגיט
ילדים ו' מקום שלישי בטורניר
ילדות ז' ממוקמת במקום הראשון בטבלה.
חניכי כל המרכזים כבר נערכים לטורניר סוף השנה שיערך ב11.6 בבית מכבי – ואנו פונים לכל מי שקורא – אם אתם מכירים ילדים שרוצים לעסוק בפעילות ספורטיבית קבוצתית מהנה והישגית – הפנו אותם אלינו!
מילה אחרונה לכם – האוהדים: הענף , וזה לא סוד, נאבק על תשומת לב ציבורית ותקציבים מוסדיים. לצערי, עד כה, ללא הצלחה יתרה. התמיכה המוסדית , ואני מתייחס לחלקת אלוהים הקטנה שלנו באגודה, אינה מספקת (ואפילו קטנה לאור הצורך לתמוך גם בענפים אחרים) ולבטח אינה כזו שמאפשרת שמירה על רצף הישגיות ותחרותיות ברמה שהיינו רוצים לראות. כאן אתם נכנסים לתמונה: נוכחות שלכם באולמות בכל מסגרת אפשרית ( נוער, נשים, גברים) במשחקי הבית והחוץ, בתוספת לנוכחות ברשתות החברתיות- תעצים את המאמץ שנעשה להגברת המודעות לענף ולהפניית משאבים אליו. אנו זקוקים לתמיכה שלכם בכל אולם וכל במה אפשרית כדי להמשיך ולטפח את ענף הכדוריד בכלל, את מכבי ראשון לציון בפרט. אנא קחו זאת בחשבון בפרוס עונת 22/23 ואנו מצפים לראות את כל הקהל הגדול הצהוב שב וממלא את היציעים.
בברכת חופשה (קצרה) ומהנה ועונה מוצלחת,
אריק אלקלעי , יו״ר

אולי יענין אתכם לקרוא פוסטים נוספים?

אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?