חצי גמר הפלייאוף ליגת אתנה מכבי ICL ראשון לציון גוברת על ארזים רג

ניצן דונאי בדרך לשער ארזים משחק 1 בחצי גמר הפלייאוף

חודש מרץ הביא לנו חגיגות שמחות בקבוצת הנשים, עם חגיגות הגביע והנצחון בדרבי על הפועל.
המשך החודש זימן לנו מפגשים מסקרנים בחצי גמר הפלייאוף של ליגת אתנה מול מכבי ארזים ר"ג כשלאחרונה יתרון הביתיות בסדרת המשחקים הטוב מ-3
אך קבוצת הנשים של המועדון ידעה לסגור את הסדרה בשני משחקים וביתרון חד וברור עם העפלה לגמר הפלייאוף.

 

ביום שני ה14.3.22 ארחה ארזים ר"ג באוהל שם את המשחק הראשון בסדרה.

הפתיחה היתה צהובה ומוחצת כשהשחקניות של מכבי עולות חדות לפרקט ועם הגנה חזקה עלו ל3:0, 4:1 עד שארזים הגבו והשוו בדקה ה14 לשיוון 4.
החניכות של גלעד מאור לא הורידו את הרגל מדוושת הגז והמשיכו בהובלה עד 8:5 ופסק זמן של מאמן ארזים. המשך המחצית היה שקול כשממש עם סיום המחצית מצליחות ארזים ר"ג ליטול את ההובלה בפעם הראשונה במשחק בתוצאה 12:13. במחצית זו הורחקה שחקנית מכבי שיר גבזה בכרטיס אדום.

המחצית השניה התנהל בשליטה מוחלטת של מכבי ICL ראשון לציון. השוערת קתרינה בנדוביץ עצרה והשחקניות טסו להתקפות מתפרצות תוך שעמית איזק שירה ג'רבי מגדילות את ההפרשה עד ל-10 שערי יתרון בדקה ה52 ובסיום המשחק הראה לוח התוצאה: 30:21 לטובת מכבי, שהעבירו את ההכרעה למשחק השני בבית מכבי.

צפו בתקציר המשחק אותו צילם יאיר סריון:
תקציר מחצית ראשונה: https://youtu.be/4G4zo8asnzw
תקציר מחצית שניה: https://youtu.be/zPzsgQWSGs0

כבשו למכבי ICL ראשל"צ: דניאלה דרגויביץ ושירה ג'רבי 8 כ"א, עמית איזק, ניצן דונאי וקריסטינה פלאיהנק 4 כ"א, שיר גבזה ועדי בן יעקב 1 כ"א.

כבשו למכבי הארזים ר"ג: מאי יולזרי 6, אניה סטורוז'וק 4, יוליה חברונינה וקרן טפליצקי 3 כ״א, דוניה טאסיץ' ויורטה זילניסקייט 2 כ״א ושרון אקלר 1.

 

המשחק השני בסדרה נערך ב22.3.22 כשנשות מכבי ICL ראשון לציון ארחו את היריבה מר"ג למשחק המכריע בסדרה.

גם הפעם היו אלו השחקניות של ראשון שעלו בסערה ונטלו הובלה מוקדמת(1:4) כשגם הפעם מצטיינת בשער קתרינה בנדוביץ שעצירות שלה עזרו לקבוצה לרוץ למתפרצות של קיקה ניצן ושיר גבזה.
היתרון כבר צמח ל6:13 כשמאמן ארזים לקח פסק זמן ממנו חזרו האורחות עם שלושה שערים, ובכל זאת המחצית הסתיימה ביתרון של המקומיות בתוצאה 12:19 עם שני שערים מצמקים של ארזים ממש עם סוף המחצית.

נסיונות החזרה למשחק של ארזים ר"ג בראשות אנה סטורזו'ק לא צלחו מול ניהול משחק מצוין של הקטפנית המקומית ניצן דונאי ומשחק הגנה קבוצתי ואחראי. אל החגיגה המקומית הכחולה הצטרפו גם השוערת בר אלבו שעצרה היטב בשער המקומי ושערי הסיום של המשחק נקבעו על ידי שחר דגן הצעירה וקרן טפליצקי האורחת שסיכמו עליה של מכבי ICL ראשון לציון לגמר הפלייאוף שם תפגוש את היריבה העירונית ותוצאת הסיום: 23:31.

הצטרפו אלינו וצפו בתקציר המשחק אותו צילם יאיר סריון
תקציר המחצית הראשונה: https://youtu.be/X5DGT6oGLRE
תקציר המחצית השניה: https://youtu.be/lESmMFt3Aps

כבשו למכבי ראשל״צ: ניצן דונאי 6, שיר גבזה 5, שירה ג׳רבי, קריסטינה פלאיהנק ועמית איזק 4 כ״א, דניאלה דרגויביץ' וקים לוי 3 כ"א, אושר כהן ושחר דגן 1 כ"א.

כבשו למכבי הארזים ר״ג: מאי יולזרי ואנה סטורוזק 6 כ״א ושני לוינקינד 5, קרן טפליצקי 4, דוניה טאסיץ' ויורטה זילינסקייט 1 כ"א.

חגיגות ההעפלה לגמר פלייאוף ליגת אתנה
חגיגות ההעפלה לגמר פלייאוף ליגת אתנה
אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?