טורניר ראשון לעונת 21-22 בבית הספר לכדוריד

בשבת האחרונה, 27.11.21, ארח בית מכבי את ילדי כל מרכזי בית הספר לכדוריד לטורניר הראשון לעונת 21-22
וכמה כיף היה לראות את כל הילדים ובני המשפחות.

ביקשנו ממנהל בית הספר לכדוריד, גלעד מאור, לסכם עבורנו את היום המרגש:

מתוך כ-300 ילדים שיש כרגע היו 180-190 ילדים חדשים לגמרי אצלנו בבית הספר ואנו שמחים על כל מצטרפת ומצטרף חדשים!

פתחנו את היום עם כיתות ה-ו (שלא משחקים בליגה) כבר בתשע בבוקר. הטורניר היה שקול ונחמד. בי"ס הדרים בלטו אומנם, אבל ראינו שיפור של כל הקבוצות לעומת הטורניר האחרון שהתקיים ביוני שנה שעברה. היה כיף לראות גם את הצמיחה של הילדות והילדים, אבל גם כמה תשוקה יש להם למשחק וכמה הם מחכים לאימונים ויש בינהם בהחלט פוטנציאלים לא מעטים כבר עכשיו למחלקת הנוער לליגות.

אומנם הפעם השתתפו 6 מרכזים, אבל אנחנו כבר בפתיחתם של עוד 2 מרכזים אחד בדקלים ואחד בנגבה ממש בתום ימי החנוכה.

טורניר א-ב: וואוו כמה מרשים, וכמה מרגש לראות ילדי גן בחלקם עולים על המגרש למיני כדוריד מול בית מכבי כל כך גדוש בהורים ובני משפחה שנרגשים ממש כמו הילדים. וידאנו תו ירוק כי עברנו 300 צופים בחלק זה של הטורניר.
החוקים כאן הם כמובן אחרים זה מיני כדוריד, ואין פה משמעות לתוצאות אבל רוצים לראות וגם ראינו צעדים ראשונים תפיסת כדור והשתלבות בקבוצה. זה מרגש אותי כל שנה מחדש וזו הנאה לי ולכל צוות המאמנים שלי שיש לנו, בטח אחרי השנתים האלו של הקורונה, בסיס כל כך רחב בשכבות הכי צעירות ואני בטוח שהם יגדלו ויצמחו איתנו בשנים הבאות!

טורניר ג – גם כאן החוקים עדין לא מוקפדים במלואם. אנחנו משחקים 2 משחקים לכל ילד, ואליפות פנדלים לכולכם וטקס שכולם מקבלים את התעודות שלהם וגם שחקן מצטיין מכל קבוצה לטורניר זה שמקבל גם מדליה.

טורניר כיתות ד', קבוצת נוה חוף של איציק הרשימה מאוד, ואצל עין הקורא שילוב בנים ובנות ממש מדהים. לצידם הדרים ושלמון שיחקו בקבוצות מרובות ילדים. יחד עם כולם הצטרפו ילדי מרכז האימון רביבים שהשנה נפרדנו מהמאמן האגדי של המרכז, יוליאן סטראט, ובמקומו הגיע נדב שלמה, שהביא הרבה ילדים חדשים, והמרכז עדיין קולט עוד ילדים חדשים מהשכונות הסובבות. נדב גם מאמן קבוצת ילדים ז שמורכבת מילדי ו.

כל הילדים וכל המאמנים הלכו מרוצים מאוד (וגם קצת עייפים) וסיימנו את היום ב15:00 אבל נרגשים כל כך שכל המאמנים ההורים והילדים המשיכו בקבוצות עמוק לתוך צאת השבת ואנחנו שמחים על השיתוף והחויה של הילדים בעיקר אבל גם של יתר בני המשפחה וקוראים לכולם להיות חלק מהמשפחה הצהובה בשנים הבאות.

 

מוזמנים לצפות באלבום תמונות מרגש מהטורניר הראשון

אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?