יש אליפות! יש דאבל! יש טריפל!

אלופת המדינה מכבי ICL ראשון לציון

שחקניות מכבי ICL ראשון לציון עשו זאת שוב, בפעם השלישית ברציפות, הן אלופות המדינה!

במשחק המכריע של סדרת הגמר עלו השחקניות של גלעד מאור נחושות להבטיח את התואר הנחשק בביתן של המארחות שחקניות הפועל ראשון לציון.

השחקניות, שכבר הובילו במשחק השני בסדרה ב-10 שערי הפרש, ידעו שאומנם 'מותר' להן להפסיד עד 5 שערי הפרש, אך לא היתה להן שום כוונה כזו. מהרגע הראשון השחקניות של מכבי היו נחושות וחדות יותר.

כבר בדקה הראשונה למשחק בהתקפה מתפרצת הורחקה שחקנית הפועל בכרטיס אדום ישיר, ושחקניות מכבי ניצלו כל הזדמנות לרוץ בהופעה קבוצתית נהדרת תחת הקפטנית ניצן דונאי.
ההגנה, בהובלה של דניאלה דרגויביץ עבדה בחוזקה והמשחק היה צמוד עד לדקה ה-20 עת נטלה מכבי את ההובלה ולמחצית עם שבעה שערים של הקפטן ירדו למחצית ביתרון 16-15.

צפו בתקציר המחצית הראשונה (צילם ושידר יאיר סריון):

מכבי פתחה נהדר את המחצית השניה והמשיכה לרוץ, כשהיא למעשה חותמת את זהות האלופה כבר בפתיחת המחצית, עם ריצה לחמישה שערי יתרון, כשמאמן הפועל מזעיק פסק זמן, אבל הצהובות המשיכו להוביל בבטחה.
רבע שעה לסוף המשחק ספגה ניןן גם היא הרחקה ולמעשה סיימה את הסדרה אך היתרון של מכבי היה ברור, והקצב המשיך להיות של הצהובות האורחות עם דחיפה בלתי פוסקת של הקהל.

בסיום המשחק שותפו גם צעירות הקבוצה מהן בלטה שחר דגן עם שני שערים ואת המשחק חתמה טאה בוניץ' בתוצאה 35-29.

צפו בתקציר המחצית השניה (צילם ושידר יאיר סריון):

המשחק הקבוצתי רוח הלחימה והגנה מתואמת היו מסימני ההיכר של הקבוצה לאורך כל השנה וברגעי השיא ההכנה המנטלית והמדוקדקת הכריעו גם בגמר גביע הליגה בטורניר ההכנה, גם בגביע המדינה בו זכו לאחר 2 הארכות ובמשחק הירואי מול אותה הפועל, וגם את סדרת חצי הגמר מול ארזים וסדרת גמר הפלייאוף מול הפועל.

צפו ב-TOP10 המהלכים של הסדרה:

כבשו למכבי ICL ראשל"צ: שירה ג'רבי 10, ניצן דונאי 8, עמית איזק, שיר גבזה, קריסטינה פלייניק 3 כ"א,  דניאלה דרגוייביץ,  שחר דגן וטאה בוניץ' 2 כ"א, עדי בן יעקב וקים לוי 1 כ"א.
עצירות שוערות – קתרינה בנדוביץ 8 עצירות ב-24 אחוזים, בר אלבו 3 מ-6.
כבשו להפועל ראשל"צ: שיר וקרט, ולדה קוסמינה, דיאנה צ'וריקובה ואושרי כהן 6 כ"א.

סיכם המאמן גלעד מאור: "עשינו טריפל, מול הפועל שנתנו את כל מה שיש להן. זה סיבוב של 10 שנים של פרויקט בנות והפרויקט הזה ממשיך ומצמיח ילדות למכבי כמו אלה שראיתם היום על המגרש. יש פה בנות שלקחו איתי דאבלים בנערות, והיום השלמנו עוד מעגל שהתחיל לפני 4 שנים עם הזכיה הראשונה של מכבי בגביע…
לא חלמתי על משחק כזה, ועוד מול קבוצה כזו גדולה עם עומק ולהפועל מגיע כל הכבוד על העונה שלהן. יש משהו מאוד מספק אישית עבורי ברגעים האלו – לפני 10 שנים הייתה האליפות האחרונה שלי, והיום זה עוד רגע מרגש. בסיכום הסדרה – לשחק תוך 3 ימים כדוריד כל כך איכותי… מול הפועל שבאו להילחם, עשו את כל המכשולים שרק אפשר, אבל אנחנו צוות ואני רוצה להודות לכל הצוות שאיתי ולשחקניות.
ותראו, תראו את הקהל הזה שהגיע כמו בימים הגדולים של משחקי הדרבי והאליפות של הגברים. מי שאימן נשים יודע כמה זה קשה, אבל זה כיף גדול להיות עם השחקניות האלה!"

טריפל מכבי ICL ראשון לציון לעונת 21-22
טריפל מכבי ICL ראשון לציון לעונת 21-22
אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?