מחזורי סיום בבית העליון ליגת ווינר שיוויון דרמטי מול מחזיקת הגביע וניצחון מכבי על מוליכת הטבלה

אשדוד מול מכבי מחזור 10- בית עליון

לאחר האכזבה מחצי גמר הגביע נפגשו באשדוד הפועל המקומית עם מכבי ראשון לציון למשחק במסגרת המחזור ה-10 בבית העליון והמשחק שסיפק תצוגת כדוריד נהדרת הסתיים בשיוויון דרמטי
את המשחק האחרון בבית העליון קיימה מכבי ראשל"צ בבית מול מוליכת הטבלה א.ס. רמת השרון במסגרת השלמת משחק דחוי וגברה על המוליכה לקראת פתיחת משחקי רבע גמר הפלייאוף.

 

ב25.3.22 יצאה מכבי למשחק חוץ באשדוד במסגרת משחקי הבית העליון. הפתיחה של האלופה המכהנת היתה מוחצת כשהיא  עולה כבר ל5 שערי יתרון עד הדקה העשירית (8:3) ופסק זמן שני של המאמן המקומי כבר בתום הדקה ה12 למשחק. הצהובים המשיכו במשחק נחוש למרות שאשדוד לא ויתרו ושערים של דור קלדרון ואיון קארצ'יץ העלו את מכבי ליתרון 10:5, אך החל מהדקה ה18 המקומיים התחילו לחזור למשחק לנגוס בפער ולהתקרב לצהובים כשבסיום עשרים דקות 12:8 לצהובים, אך אשדוד הגיבו עם צמד משלהם שאילץ את ג'ו מתתיה לקחת פסק. בסיום המחצית יתרון קל לצהובים מראשון 14:13.

המחצית השניה היתה שקולה ומותחת כשאשדוד מוחקים את הפיגור המוקדם ומשווים את התוצאה 18:18 ונשארים קרובים למכבי למרות יתרון קל של הצהובים עד לדקה ה50 כשכבר היתרון צמח ל4 שערים 30:26.
המתח התגבר ככל שנקפו דקות הסיום במשחק כשאשדוד משוים עם עצירות נהדרות בשער של מילאן קוסנוביץ הותיק ושערים של הזרים איליץ ו-וויצ'יץ. 21 שניות לסיום היה זה איליץ שהעלה את המקומים ליתרון, אך איון קארציץ' בצד הצהוב דאגה לחלוקת הנקודות ובסיום: 31 לכל.

צפו בסיכום המשחק ובתגובות (שידור והפקה: ערוץ הספורט)
https://youtu.be/CKMrR3SmPvo

כבשו למכבי ראשל"צ – קראציץ' 10 – שלם וקלדרון 5 כ"א, חדזימרוביץ' וסידי 3 כ"א, סגל וצורף 2 כ"א, אסייג 1. ניב פישלוביץ סיים עם 10 עצירות ב-24 אחוזים.
לאשדוד – וויצ'יץ' 8 שערים, קושמרו ואיליץ' 5 כ"א, ניבו לוי 3, עומר גרא, עמית סטלמן ושחר לוין 2 כ"א, איתי סויסה, אלכסנדר באביץ', יוסי ביטרמן ואסף בנגוזי 1 כ"א. מילאן קוסאנוביץ' סיים עם 13 עצירות ב-34 אחוז.

 

ביום ה31.3.22 נערך בבית מכבי משחק השלמה בו ארחה מכבי ראשון לציון את א.ס. רמת השרון מוליכת הטבלה.
בבוקר המשחק הודיעו ראשי המועדון והמאמן המוערך ג'ו מתתיה על סיכום המשך שיתוף הפעולה בין הצדדים לשנתיים נוספות. בהצלחה ג'ו!
המשחק ימים בודדים לפני פתיחת משחקי רבע גמר הפלייאוף התנהל בקצב מהיר כשהקבוצות עוד מצפות למפגש אפשרי בינהן בגמר הפלייאוף.
בסיום המשחק 32:37 למכבי המקומית.

ג'ו מתתיה מאמן הקבוצה ממשיך איתנו לשנתיים נוספות
ג'ו מתתיה מאמן הקבוצה ממשיך איתנו לשנתיים נוספות
אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?