מכבי ICL ראשון לציון היא מחזיקת גביע המדינה לנשים לעונת 21-22!

גביע המדינה לנשים לעונת 22 הולך לצהובות של ראשון

איזה חגיגה היתה לנו באולם גן נחום העירוני בראשון לציון!!!

הזמן: 9.3.22 , 18:30
המקום: אולם הספורט העירוני בראשון לציון גן-נחום
האירוע: גמר גביע המדינה לנשים וחגיגות גביע צהובות!!!

צפו בערוץ היוטיוב והצטרפו איתנו לרגעים הגדולים מהמשחק (צילום והפקה – יאיר סריון):
תקציר המחצית הראשונה: https://youtu.be/lkUDFYavohA
תקציר המחצית השניה: https://youtu.be/pKdsEsWGRXY
תקציר הארכה ראשונה, שניה והנפת הגביע!: https://youtu.be/dxRjXfznmL4

המפגש בין האלופה המכהנת, מכבי ראשון לציון, למחזיקת הגביע, היריבה העירונית הפועל, סיפק לנו דרמה ורגעי מתח הפעם ל-80 דקות ובעיר סיום צהוב מתוק!

אומנם פתיחת המשחק היתה בשליטת האדומות, שכבר הובילו  8:3 לפני פסק זמן של גלעד מאור אך לאחריו הקבוצה הצהובה חזרה נחושה וממוקדת.
עצירות בשערה של השוערת קתרינה בנדוביץ הובילו לריצת 0:6 של מכבי, כשהקבוצה נוטלת את ההובלה אותו לא שמטה עד לסיום המחצית המותחת בתוצאה 11:12.

המחצית השניה התחילה נהדר מבחינת מכבי ICL ראשון לציון כשבדקה ה38 העלתה ניצן דונאי את הקבוצה ליתרון שלושה שערים לאחר הזעיק מאמן הפועל פסק זמן.
אומנם לאחר פסק הזמן הצילחו האדומות לכבוש אך מכבי היא זו שהמשיכה בתנופה כשצמד של דניאלה דרגויביץ קובע יתרון 20:16 עם הכניסה ל-10 הדקות האחרונות.
דווקא שם התעשתה הפועל כשעצירות שוערת ושערים של שיר וקרט הוליכו אותן עד ליתרון 40 שניות לתום המשחק, אך ניצן דונאי, קפטן האלופה, דאגה לשיוון 23 והארכה ראשונה.

פתיחת ההארכה הראשונה היתה כמו פתיחת המשחק האדומות כבר הובילות בשני שערי יתרון, אך עם פתיחת החלק השני של ההארכה שערים מהירים של הצהובים השוו את התוצאה ושער נוסף של עמית איזק העלה את הצהובות ליתרון 27:28, אך שוב היו אלו האדומות עם צמד של קטיה מלניק שהעביר את היתרון אליהן. הפעם היתה זו עמית איזק שדאגה לשיוון דרמטי וכפתה הארכה שניה בתוצאה 29:29.

להארכה השניה הגיעו האדומות בחיסרון השחקניות שהורחקו באדום וניכר היה שהקבוצות עייפות כשמחצית הראשונה של ההארכה חלפה ללא שערים.
במחצית השניה של ההארכה כושר גופני וריכוז עדיפים של קבוצת מכבי עם שערים של דניאלה דרגויביץ וניצןו דונאי לאחר עבירות שנעשו על שיר גבזה והרחקה נוספת בכרטיס אדום של שחקנית הפועל קבע
הגביע נשאר בראשון אבל הפעם הוא צהוב!

 

כבשו למכבי ICL ראשל"צ: ניצן דונאי 8, עמית איזק 7, שירה ג׳רבי ושיר גבזה 5 כ"א, דניאלה דרגויביץ' וקרסטינה פלאהינק 3 כ״א ואושר כהן 1.

כבשו להפועל דלתות פנדור ראשל"צ: שיר וקרט 9, אושרי נחום כהן 6, מוניקי בנסילון 4, ולדה קוזמינה 3, דיאנה צ׳רויאקובה 2 ויעל שהם, נלי אימונוב ואנה לזינסקי 1 כ״א.

מאמן מכבי ICL ראשל"צ, גלעד מאור: "אני מאושר, לא יכול להסביר עד כמה. לחגוג כאן, האולם שלי. הפועל קבוצה ענקית.
הפתיחה הייתה נוראית. אח"כ באה הגנה מטורפת שלנו. ענף הכדוריד זה הענף הכי אטרקטיבי ומרגש שיש, והנשים הן הכי טובות השנה בכדוריד.
זה משחק לפנתיאון ושמח שאני בצד המנצח, למרות שכמו שהתפתח המשחק לשתי הקבוצות היה מגיע גביע. כל הכבוד למכבי ראשון – לבנות שלי".

אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?