קבוצת הנשים מחדשת את פניה לקראת עונה 21-22

גלעד מאור חוזר לאמן את קבוצת הנשים של מכבי ראשון לציון

אלופת המדינה בנשים, מכבי ראשל"צ, מבצעת שינוי על הקווים.

 

חילופים מאחורי הקוים

בהודעת המועדון היום – גלעד מאור מונה כמאמן ואחראי לכל קבוצות הנשים במועדון, ומחליף את עידן אהרונוביץ' ששימש בתפקיד בשתי העונות האחרונות שבהן הקבוצה זכתה בתארי האליפות והגיעה פעמיים לגמר גביע המדינה.
"מכבי ראשל"צ מודה לעידן על העבודה שלו במועדון בשנתיים האחרונות. עידן ראוי לכל שבח על המקצועיות וההישגיות שלו והמועדון מאחל לו הצלחה רבה בהמשך. סיכמנו עם גלעד על תכלול הטיפול בקבוצות הנשים של המועדון מתוך רצון להצעיד קדימה את כדוריד הנשים, החל מהגילאים הצעירים.
לגלעד ניסיון רב בכדוריד הנשים בארץ כולל זכיה בגביע היסטורי עם קבוצת הנשים ב-2019 ובדאבל וגביעים עם קבוצות הנערות.
המועדון משוכנע שהוא ימשיך להצעיד את הבנות להישגים", מסר יו"ר המועדון אריק אלקלעי.
מאור הדריך לאחרונה את הפועל קרית אונו, אותה הוביל לראשונה בתולדותיה לפליאוף העליון, והוא עטור הישגים עם קבוצת הגברים של מכבי ראשל"צ.
גלעד מאור, המשמש גם כמנהל המקצועי של בית הספר לכדוריד, יהיה אחראי על פיתוח כל קבוצות הילדות , עבור דרך מחלקת הנערות ועד לקבוצות הבוגרות
ובכך יתווה עם צוות המאמנים תחתיו קו אחיד של התפתחות ורצף אימוני והישגי לבנות המוכשרות והמצוינות שבמועדון, ואנו רואים בכך זכות עצומה.

רענון בסגל השחקניות

עמיר אהרון, מנכ"ל המועדון, מסר כי הושג סיכום על הארכת החוזים של כוכבות הקבוצה ניצן דונאי ועמית איזק, ובנוסף חיזוק בהחתמת 3 שחקניות זרות:
שוערת נבחרת מונטנגרו קטרינה בנדוביץ', ושתי שחקניות קרואטיות – טאה בוניץ' בעמדת הפיבוט וקריסטינה פלהינאק בעמדת המרכז/קיצונית שמאל.
כמו כן, קבוצת הנשים תתבסס השנה על שחקניות הבית שיר גבזה, שירה ג'רבי, עדי סלומיאנסקי, הילי שלמא, והושערת בר אלבו שזכתה לשבחים על הופעתה עם נבחרת העתודה הקיץ.
עדכונים על החתמות וחיזוקים נוספים – בקרוב.

לקריאה נוספת:

  1. הודעת המועדון על החתמת המאמן והשחקניות הזרות
  2. נפרדים מעידן אהרונוביץ לאחר 2 שנות אליפות בנשים
  3. נפרדים מנלי אמינוב לאחר 3 עונות מלאות תארים
  4. צפו בסיכום הופעותיה של בר אלבו בנבחרת העתודה
אפשר לצ'וטט איתי...
1
אפשר לעזור?
היי! איך אפשר לעזור?